Při nákupu nad 2500,- doprava přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ZDARMA!

Narozeninový balíček

K příležitosti 1. narozenin eshopu jsme si pro vás připravili limitované narozeninové balíčky pro háčkařky.
Balíčky bude možné zakoupit ve 3 velikostech.

Obsah narozeninového balíčku:
- hrneček
- klubíčko ( XS - 250 m / S - 500 m / M - 1000 m )
- háček (3 / 3,5 /4)
- plastová jehla a značkovače

Varianta
Skladem
Kód: NAROZENINY1/M
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost pro Vás.
Zásilkovna ČR i SK

Kamkoli po ČR i na Slovensko.

Platba kartou
Platba kartou přes portál Shoptet Pay.

Keramický hrneček s tématickým potiskem o obsahu cca 330 ml. Hrnek lze mýt v myčce, ale pro delší životnost potisku na hrnečku doporučujeme umývat v ruce.

Klubíčko je 4 nitka v "jednorožčích" barvách, tzv. UNICORN klubíčko. 4 pastelové barvy po celé délce klubíčka. Toto klubíčko bude možné zakoupit pouze v rámci tohoto balíčku - samostatně neprodejné! Můžete si vybrat ve 3 návinech (250 m - malý šátek / 500 m - střední šátek/šála / 1000 m - velký šátek).

Háček na háčkování ze skladových zásob, velikost a barva bude vložena náhodně (můžete tak obdržet velikost 3 nebo 3,5 nebo 4). Preferenci nám můžete uvést do poznámky a my se pokusíme vyhovět.

A každá háčkařka se neobejde bez plastové jehly na zapošití a značkovačů.

Velikost XS - klubíčko s návinem 250 m, S - klubíčko s návinem 500 m, M - klubíčko s návinem 1000 m.
Klubíčka 500 m a 1000 m jsou balena zvlášť (nevlezou se do hrníčku :).

Ručně motaná klubíčka z jednotlivých nitek.