Při nákupu nad 2500,- doprava přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ZDARMA!

Sváteční dečka

Nutně potřebujete ozdobit stůl nebo komodu sváteční dečkou?
Nechcete nic složitého, zdobeného a potřebujete vyplnit volné večery u televize.
Tak tento návod je přímo pro vás!

Skladem
Kód: NAVOD1
Značka: LaRa
Kategorie: Návody
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost pro Vás.
Zásilkovna ČR i SK

Kamkoli po ČR i na Slovensko.

Platba kartou
Platba kartou přes portál Shoptet Pay.

V tomto návodu si uháčkujeme sváteční dečku na stůl/stolek/komodu/pod stromek. Dečka má univerzální vzor, proto se hodí nejen na Vánoce, ale i na jiné významné sváteční dny a nebo jen tak k ozdobení stolu. Návod vznikl v rámci tvorby adventního háčkovacího kalendáře pro rok 2023.

Na dečku bylo použito klubíčko 3nitka s lurexem v návinu cca 450 m / 95 g (šikovnější háčkulinky si mohou kteroukoliv část prodloužit a udělat si tak větší dečku).

Návod je v PDF formě v českém jazyce. Obsahuje diagram a tabulku s počty jednotlivých oček, legendu, tipy na co si dát pozor včetně fotek.

Návod zasíláme po uhrazení objednávky obratem na email uvedený v objednávce (nejčastěji do pár minut, nejpozději do 24h).

Mnou ručně háčkované nebo pletené výrobky z vlastních klubíček.